بانک سرمایه به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک پیوست.                موسسه اعتباری ثامن به جمع حامیان دهمین کنفرانس پیوست
بانک سرمایه به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک پیوست.
بانک سرمایه به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک پیوست.

موسسه اعتباری ثامن به جمع حامیان دهمین کنفرانس پیوست
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، موسسه اعتباری ثامن نیز به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پیوست.

برنامه جدید زمان بندی ارائه مقالات کنفرانس اعلام شد
برنامه جدید زمان بندی ارائه مقالات کنفرانس اعلام شد

بروشور الکترونیکی کامل کنفرانس را دانلود کنید
بروشور الکترونیکی کامل کنفرانس را دانلود کنید
ایرنا: دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در تهران برگزار می شود
تهران- ایرنا - دبیر دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک از برگزاری این کنفرانس در روزهای سوم و چهارم آذرماه جاری خبرداد و گفت: کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک یکی از تخصصی ترین رویدادهای علمی منطقه در حوزه مدیریت است.

فرمت ارائه مقالات شفاهی اعلام شد
فرمت ارائه مقالات شفاهی کنفرانس اعلام شد. فرمت را از متن خبر دانلود کنید.

نتایج داوری اصل مقالات و نوع ارائه آن اعلام گردید
به گزارش دبیرخانه دهمین کنفرانس، نتایج داوری اصل مقالات رسیده به دبیرخانه کنفرانس را از سوی کمیته علمی منتشر کرد. فایل نتایج را در ادامه مطلب ببینید...

استقبال گسترده از دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک
سید محمدصحفی دبیر دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک و عضو هیات مدیره انجمن علمی مدیریت راهبردی ایران در پایان نشست دیروز هیات مدیره این انجمن که به ریاست پروفسور اعرابی رییس انجمن و حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد.
بانک رفاه کارگران به جمع حامیان دهمین کنفرانس پیوست
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، بانک رفاه کارگران به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پیوست.

مدیریت استراتژیک فروش، عنوان سخنرانی دکتر رضا ابیک دیگر سخنران کلیدی کنفرانس
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، دکتر رضا ابیاک، دارای کرسی مشاوره SALES MANAGEMENT SOLUTION در EIQ (EUROPEAN INTERNATIONAL QUALITY) دوبی و مدیر دپارتمان Sales Management solution دانشگاه شهید بهشتی، به عنوان سخنران کلیدی در دهمین کنفرانس با عنوان مدیریت استراتژیک فروش و با جزئیات ادامه در ادامه سخنرانی خواهد کرد.

استاد دانشگاه BANGOR بریتانیا با موضوع تفکر استراتژیک در تدوین استراتژی های بازاریابی در کنفرانس سخنرانی خواهد کرد
به گزارش دبیرخانه دهمین کنفرانس، دکتر اژدر کرمی، دبیر علمی دهمین کنفرانس (عضو هیأت علمی دانشگاه BANGOR بریتانیا و دانشگاه تبریز) با موضوع تفکر استراتژیک در تدوین استراتژی های بازاریابی در کنفرانس به عنوان سخنران کلیدی سخنرانی خواهد کرد.

تحلیل تطبیقی اخلاق حرفه ای مدیران استراتژیک و عملیاتی در سازمان ها عنوان دیگر سخنرانی کلیدی دهمین کنفرانس
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، دکتر غلامرضا خاکی به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی دهمین کنفرانس با عنوان تحلیل تطبیقی اخلاق حرفه ای مدیران استراتژیک و عملیاتی در سازمان ها سخنرانی خواهد کرد.
زمان ثبت نام بدون تأخیر در کنفرانس تمدید شد
به گزارش دبیرخانه کنفرانس و بر اساس تأخیر صورت گرفته در اعلام نتایج داوری اصل مقالات، زمان ثبت نام بدون تأخیر در کنفرانس تا 30 آبان ماه تمدید شد.

دکتر کامران رضائی، به عنوان یکی دیگر از سخنرانان کلیدی کنفرانس معرفی شد
به گزارش دبیرخانه دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، دکتر کامران رضائی، دانشیار دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران، به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی دهمین کنفرانس، با عنوان نقش سناریوهای کسب و کار در مدیریت استراتژیک سخنرانی خواهد کرد.

اطللاعات 5 کارگاه تخصصی کنفرانس اعلام گردید
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، اطلاعات 5 کارگاه تخصصی کنفرانس در بخش مربوط به کارگاه های تخصصی درج گردیده است. علاقمندان به ثبت نام در این کارگاه ها با توجه به زمان و ظرفیت محدود سریع تر اقدام نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام در کارگاه های تخصصی ویژه افرادی است که در کنفرانس ثبت نام نموده اند.

سخنرانی کلیدی دکتر علی کرمانشاه، عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف در دهمین کنفرانس
به گزارش دبیرخانه دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، دکتر علی کرمانشاه، عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف و رئیس سازمان مدیریت صنعتی به عنوان دیگر سخنران کلیدی کنفرانس انتخاب و معرفی شد. سخنرانی دکتر کرمانشاه با عنوان نقش مسئولیت اجتماعی در مدیریت استراتژیک سازمان ها انجام خواهد شد.
شرکت سرمایه گذاری ایران به جمع حامیان دهمین کنفرانس پیوست
به گزارش دبیرخانه کنفرانس و به نقل از دبیر اجرایی کنفرانس، شرکت سرمایه گذاری ایران به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پیوست.

امکان پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس و کارگاه های آموزشی به صورت اینترنتی مهیا شد
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، علاقمندان به ثبت نام در کنفرانس می توانند هزینه شرکت در کنفرانس و کارگاه های آموزشی را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

مهم: جزئیات نحوه داوری مقالات/تعداد مقالات/ قوانین ارائه گواهینامه و ...
به گزارش دبیرخانه و به نقل از دبیر اجرایی کنفرانس، ضمن تشکر از ثبت رکورد 1273 مقاله رسیده به دبیرخانه کنفرانس، جزئیات نحوه پذیرش/ثبت نام/ ارائه گواهی نامه و سایر موارد مهم مرتبط را برای اطلاع علاقمندان تشریح نمود: 1- از تعداد 1273 چکیده مقاله رسیده به دبیرخانه کنفرانس، تعداد 772 مقاله (معادل 59.8 درصد) برای داوری اصل مقاله پذیرفته شده است که نتایج داوری اصل مقالات منتخب مطابق برنامه زمان بندی قبلی اعلام می شود. ...

یکی دیگر از سخنرانان کلیدی دهمین کنفرانس معرفی شد
به گزارش دبیرخانه و به نقل از دبیر اجرایی کنفرانس پروفسور Prof. (Dr.) Sushil از دانشگاه IIT کشور هندوستان به عنوان یکی دیگر از سخنرانان کلیدی دهمین کنفرانس معرفی شد. مهندس محمدرضا انبیائی ضمن توضیح حوزه سخنرانی ایشان در کنفرانس، از برگزاری یک کارگاه تخصصی هم توسط ایشان خبر داد که جزئیات رزومه ایشان، موضوع سخنرانی کلیدی، عنوان و جزئیات کارگاه تخصصی مطرح شده را می توانید در ادامه مطلب ببینید.
یکی از سخنرانان کلیدی دهمین کنفرانس معرفی شد
به گزارش دبیرخانه و به نقل از دبیر اجرایی کنفرانس، پروفسور Prof. Jonathan Liu از کشور انکلستان یکی از میهمانان و سخنرانان کلیدی دهمین کنفرانس خواهد بود. مهندس محمدرضا انبیائی با بیان این مطلب، افزود: ایشان ضمن ارائه سخنرانی در کنفرانس، کارگاه تخصصی چهار ساعته ای نیز اجرا خواهند کرد. رزومه و مشخصات ایشان و همچنین جزئیات سخنرانی و کارگاه تخصصی را می توانید در ادامه مطلب ببینید.

به عنوان ششمین نشریه معتبر:انتشار مقالات برتر دهمین کنفرانس در نشریه معتبر Global Journal of Flexible Systems Management (Springer)
به گزارش دبیرخانه کنفرانس و به نقل از مهندس محمدرضا انبیائی دبیر اجرایی کنفرانس، در پی توافقات صورت گرفته با نشریه معتبر Global Journal of Flexible Systems Management زیر مجموعه انتشارات معظمSpringer، تعدادی از مقالات منتخب کنفرانس، در این نشریه منتشر خواهد شد. (اطلاعات تکمیلی را در ادامه مطلب ببینید)

به عنوان پنجمین نشریه معتبر: انتشار مقالات برتر دهمین کنفرانس در نشریه معتبر International Journal of Business Performance Management
به گزارش دبیرخانه کنفرانس و به نقل از مهندس محمدرضا انبیائی دبیر اجرایی کنفرانس، در پی توافقات صورت گرفته با نشریه معتبر International Journal of Business Performance Management زیر مجموعه انتشارات Inderscience Publishers انگلیس/ سوئیس، تعدادی از مقالات منتخب کنفرانس، در این نشریه منتشر خواهد شد. (اطلاعات تکمیلی را در ادامه مطلب ببینید)

اعلام اسامی میهمانان خارجی کنفرانس دهم از کشورهای انگلستان/مالزی/هند
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، مهندس محمدرضا انبیائی با بیان این مطلب که با حساسیت زیاد در صدد دعوت از اساتید برجسته و کارآمد برای ارائه آخرین دستاوردها و تجربیات مدیریت استراتژیک به عنوان میهمان ویژه دهمین کنفرانس هستیم، افزود: برگزاری کارگاه های تخصصی ویژه با حضور اساتید حاضر در کنفرانس، از اولویت های دبیرخانه کنفرانس است. دبیر اجرایی دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، همچنین از ارائه آخرین اطلاعات این رویداد طی روزهای آینده خبر داد.
انتشار مقالات برتر دهمین کنفرانس در دو نشریه معتبر (Strategic Management Review (SMR و Middle East Journal of Management (MEJM)
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، در پی توافقات صورت گرفته با دو نشریه معتبر (Strategic Management Review (SMR تنها ژورنال زیرمجموعه انتشارات Business Expert Press ایالات متحده امریکا و ژورنال Middle East Journal of Management زیر مجموعه انتشارات Inderscience Publishers انگلیس، تعدادی از مقالات منتخب کنفرانس، در این دو نشریه منتشر خواهد شد.

انتشار مقالات برتر دهمین کنفرانس در نشریه معتبر (Strategic Management Review (SMR
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، در پی توافق صورت گرفته با نشریه (Strategic Management Review (SMR تنها ژورنال زیرمجموعه انتشارات معظم Business Expert Press ایالات متحده امریکا، تعدادی از مقالات منتخب کنفرانس در این نشریه منتشر خواهد شد. همچنین قابل ذکر است که انتشارات مذکور بطور تخصصی فقط در زمینه چاپ کتب Business Administration در آمریکا فعالیت می کنند و دارای شرکای قدرتمند و معتبری در سطح آمریکا می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توان به پیوندهای زیر مراجعه نمود: http://www.businessexpertpress.com/partners وبسایت ژورنال: http://www.strategicmanagementreview.com

اطلاعیه مهم دبیرخانه کنفرانس
دبیرخانه کنفرانس طی اطلاعیه ای اعلام کرد، هزینه ثبت نام در کنفرانس صرفاً در صورتی مورد پذیرش می باشد که به حساب رسمی معرفی شده در این وب سایت واریز گردد و واریز مبالغ هزینه ثبت نام در کنفرانس، کارگاه های آموزشی و یا اسپانسرینگ - تحت هر عنوانی - به حساب دیگری مورد قبول این دبیرخانه نمی باشد. از این رو علاقمندان در این خصوص دقت لازم را به عمل آورند تا دچار مشکلات بعدی نشوند.

فصلنامه مدیریت راهبردی مقالات دهمین کنفرانس را منتشر می کند
به گزارش دبیرخانه کنفرانس و به نقل از انجمن مدیریت راهبردی ایران، هیأت مدیره انجمن طی مصوبه ای با انتشار مقالات منتخب علمی پژوهشی کنفرانس در این فصلنامه موافقت کرد.
خبر ویژه: اعطای گواهینامه رسمی از دانشگاه بنگور بریتانیا به شرکت کنندگان در کنفرانس
به گزارش دبیرخانه کنفرانس و به نقل از دبیر اجرایی کنفرانس، با توافق صورت گرفته با BANGOR UNIVERSITY بریتانیا به شرکت کنندگان در کنفرانس گواهینامه رسمی این دانشگاه اعطا می شود. لازم به ذکر است در پی این توافق این دانشگاه به عنوان حامی علمی دهمین کنفرانس نیز همکاری خواهد کرد. (از وب سایت این دانشگاه در ادامه این خبر دیدن فرمائید.)

انتشار مقالات برتر دهمین کنفرانس در نشریه معتبر Middle East Journal of Management
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، مقالات برتر دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در نشریه معتبر Middle East Journal of Management (مجله مدیریت خاورمیانه) منتشر خواهد شد.

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء به جمع حامیان دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک پیوست
به گزارش دبیرخانه دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء به جمع حامیان کنفرانس پیوست.

صدور مجوز برگزاری دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک از سوی معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی ریاست جمهور
در متن این ابلاغیه آمده است: "دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در جلسه شماره 37-92 کارگروه ساماندهی همایش ها طرح و با برگزاری آن در 3 و 4 آذرماه سال 1392 موافقت گردید."
مجمع مجالس آسیایی به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پیوست
به گزارش دبیرخانه کنفرانس، با اعلام دکتر محمدهادی نژاد حسینیان، دبیرکل مجمع مجالس آسیایی، این نهاد بین المللی به جمع حامیان دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پیوست.


کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک توسط انجمن مدیریت راهبردی (استراتژیک) ایران طی یک دهه گذشته به طور منظم و سالانه برگزار گردیده است و از جمله معتبرترین کنفرانس های بین المللی و شناخته شده در منطقه است.
این کنفرانس با حمایت مجموعه های علمی و نهادهای معتبر تخصصی سالانه پذیرای دانشجویان و دانشمندان مدیریت استراتژیک برای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی ایشان است.

 • رویکردها و مدلهای مدیریت استراتژیک
 •  جهانی­ سازی و تجارت الکترونیک و چالش­های مدیریت استراتژیک
 • حاکمیت شرکتی (Corporate Governance): مسائل و روابط بین مدیران سازمان
 • ملاحظات اخلاقی و مسئولیت­های اجتماعی
 • مدلها و رویکردهای مختلف تحلیل صنعت
 • رویکردهای ارزیابی ریسک
 • شناسایی بازارهای بالقوه در کشورهای در حال توسعه
 • ملاحظات استراتژیک در مدیریت روابط بین سهامداران
 • رویکردهای ارزیابی هوش رقابتی (Competitive Intelligence)
 • مدیریت فرهنگ سازمانی (Corporate culture) برای مزیتهای رقابتی بین­ المللی
 • رویکردهای فرموله­ بندی استراتژی شرکتی (Corporate strategy)
 • تحلیل SWOT و پی­ریزی استراتژی کسب­ وکار (Business strategy)
 • انواع استراتژی­های رقابتی کسب­وکار
 • انواع استراتژی­های تعاونی (Cooperative strategy)
 • رویکردها و تکنیک­های تحلیل پورتفولیو (Portfolio analysis)
 • ساختارهای سازمانی پیشرفته
 • تحلیل وضعیت (Situational analysis) در برنامه ریزی استراتژیک
 • رهبری و مدیریت استراتژیک
 • سناریونگاری شرکتی برای تولید آلترناتیوهای استراتژیک
 • مدیریت فرهنگ شرکت در پروسۀ پیاده­ سازی اثربخش استراتژی ها و مقررات
 • رابطۀ مدیریت برمبنای هدف با مدیریت استراتژیک
 • رابطۀ مدیریت کیفیت فراگیر (TQM) با مدیریت استراتژیک
 • ارزیابی عملکرد در مدیریت استراتژیک
 • انواع کنترل در مدیریت استراتژیک
 • طراحی خط مشی مناسب برای کنترل استراتژیک
 • ملاحظات استراتژیک مدیریت تکنولوژی و نوآوری
 • رویکردهای توسعۀ نوآورانۀ فرهنگ کارآفرینی
 • ملاحظات استراتژیک مدیریت کسب­ وکارهای کوچک و کارآفرینی
 • استراتژی سازمان­های غیرانتفاعی (Non-profit)
 • نقش کارآفرین به عنوان استراتژیست
 • مدیریت استراتژیک برای بخش دولتی
 • مدیریت استراتژیک سرمایه­ های عمومی (Public Funds)
 • رابطۀ استراتژی و بودجه­ ریزی عمومی
 • ائتلاف های استراتژیک 
 • استراتژی های شبکه ای
دبیرخانه کنفرانس
آدرس دبیرخانه کنفرانس:
تهران، کوی نصر (گیشا)، ابتدای خیابان فروزانفر، پلاک 5 ، واحد 10
تلفن:
88580774 و 88580775
88071225 و 88072113
88248462 و 88248463
86014259 و 86014264
86014267 و 86014273
پست الکترونیکی:  info@smconf.com

شماره حساب رسمی کنفرانس
بانک ملت 
حساب شماره:
4705029151

شماره شبا:
IR73 0120 0200 0000 4705 0291 51

به نام:
کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک 
آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات: 
شنبه، 16شهریورماه 1392
اعلام نتایج داوری چکیده مقالات:
شنبه، 6 مهرماه 1392
آخرین مهلت ارسال اصل مقالات:
شنبه، 27 مهرماه 1392 
اعلام نتایج اصل مقالات:
سه شنبه، 14 آبان ماه 1392
آخرین مهلت ثبت نام:
30 آبان ماه 1392

برگزار کننده
مشاور و مجری برگزاری
حامیان علمی و معنوی
حامیان رسانه ای